Szukaj
DoktorTusz - www.DrTusz.pl
www.drtusz.pl » Tonery i bębny Logowanie | Rejestracja 
Informacje
Opinie o DrTusz.pl - Tusze Tonery Drukarki

DrTusz.pl - dożywotnia gwarancja na zamienniki

DrTusz.pl - zawsze błyskawiczna przesyłka

Newsletter
Kupuj taniej!
Zapisz się do newslettera
i otrzymuj kody rabatowe!
Język
Polski
English
Kontakt
Nie możesz znaleźć tuszu, toneru do swojej drukarki? Kliknij tutaj! ▼

Tonery do drukarek

Zapewniamy szeroki wybór najwyższej jakości zamienników oraz oryginalnych tonerów i bębnów do różnego typu drukarek laserowych. Oferujemy materiały eksploatacyjne do urządzeń producentów takich, jak: Hewlett Packard (HP), Canon, Brother, Dell, Epson, Konica-Minolta, Kyocera, Lexmark, Oki, Panasonic, Philips, Ricoh, Samsung, Sharp, Toshiba czy Xerox.
Wybierz producenta urządzenia:
Tonery Brother

Tonery Brother

Tonery Canon

Tonery Canon

Tonery Dell

Tonery Dell

Tonery Develop

Tonery Develop

Tonery Epson

Tonery Epson

Tonery Hewlett Packard (HP)

Tonery Hewlett Packard (HP)

Tonery Konica-Minolta (KM)

Tonery Konica-Minolta (KM)

Tonery Kyocera

Tonery Kyocera

Tonery Lexmark

Tonery Lexmark

Tonery Oki

Tonery Oki

Tonery Panasonic

Tonery Panasonic

Tonery Philips

Tonery Philips

Tonery Ricoh

Tonery Ricoh

Tonery Samsung

Tonery Samsung

Tonery Sharp

Tonery Sharp

Tonery Toshiba

Tonery Toshiba

Tonery Xerox

Tonery Xerox

Nowości
Toner Zamiennik 147A do HP (W1470A) (Czarny)
665,99 zł
Darmowa Dostawa
Toner Zamiennik 147X do HP (W1470X) (Czarny)
911,99 zł
Darmowa Dostawa
Toner Oryginalny Lexmark C/XC2326 (24B7502) (Czarny)
529,99 zł
Darmowa Dostawa
Toner Oryginalny Lexmark C/XC2326 (24B7499) (Błękitny)
1 022,99 zł
Darmowa Dostawa
Toner Oryginalny Lexmark C/XC2326 (24B7501) (Żółty)
785,99 zł
Darmowa Dostawa
Toner Oryginalny Lexmark 25B3079 (25B3079) (Czarny)
1 205,99 zł
Darmowa Dostawa
Tonery do drukarki się kończą? Bez obaw. Pomożemy. Posiadamy tonery i bębny do drukarek większości producentów. Oferujemy materiały eksploatacyjnej do urządzeń: Hewlett Packard (HP), Canon, Dell, Epson, Brother Konica-Minolta, Kyocera, Oki, Lexmark, Panasonic, Philips, Ricoh, Samsung, Sharp, Toshiba oraz Xerox.

Zarówno oryginalne tonery, jak też zamienniki wkładów do drukarek laserowych obejmuje darmowa dostawa. Jeśli stosujesz oryginalne tonery do drukarki, sprawdź tonery zamienniki z logo DrTusza. Nasze zamienniki prezentują taką samą jakość jak oryginalne produkty. Nasze tonery to produkty najwyższej klasy. Potwierdza ją gwarancja jakości DrTusza.

Jak wybierać tonery do drukarki?

Jeśli nie wiesz, które tonery do drukarki będą kompatybilne z Twoim modelem urządzenia, skorzystaj z naszej wyszukiwarki na stronie głównej. Wystarczy, że wprowadzisz w niej nazwę modelu drukarki lub urządzenia wielofunkcyjnego. Po kliknięciu w ikonę lupki, wyświetli Ci się lista dostępnych produktów.

Zestawienie kompatybilnych modeli drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych umieszczamy przy każdym tuszu, tonerze i bębnie. Możesz je sprawdzić klikając w zakładkę „Dane produktu”.

Oryginalne tonery i bębny do drukarek czy zamienniki?

Oferujemy oryginalne wkłady do drukarek oraz ich najwyższej jakości zamienniki. Regularnie powiększamy nasz asortyment. Oferujemy oryginalne tonery oraz zamienniki wkładów laserowych do urządzeń najpopularniejszych producentów. Tonery zamienniki DrTusza odpowiadają swoją jakością oryginalnym wkładom laserowym. W przypadku tanich drukarek laserowych dostępność zamienników może być ograniczona.

Darmowa dostawa DrTusza

Wszystkie tonery do drukarek są objęte darmową dostawą. Wartość koszyka nie ma znaczenia. Tonery do drukarki, podobnie jak tusze i bębny, wysyłamy bez dodatkowych kosztów niezależnie od tego czy preferujesz oryginalne wkłady laserowe, czy stawiasz na tanie drukowanie z zamiennikami tonerów najwyższej klasy.

Gwarancja jakości DrTusza

Zadowolenie Klientów jest dla nas priorytetem, dlatego zamawiaj tonery do drukarki na DrTusz.pl. Złożenie zamówienia traktujemy jak pierwszy etap współpracy. Dbamy o Twoją satysfakcję na każdym etapie wspólnej przygody.

48/24 - Jeśli w ciągu 48 godzin od momentu otrzymania zamówienia okaże się, że Twój wkład do drukarki nie działa prawidłowo, możesz wymienić go na nowy. Nie poniesiesz przy tym żadnych dodatkowych kosztów. Przesyłkę wyślemy w ciągu 24 godzin.

Pozytywna reklamacja - Nie kombinujemy. U nas Klient ma zawsze rację! Gdyby nasze tonery do drukarki budziły Twoje wątpliwości, możesz je zwrócić na nasz koszt.

Zakupy bez ryzyka, czyli "U nas kupujesz - nic nie ryzykujesz". W ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki z wkładami do drukarek, możesz je zwrócić bez podania przyczyny. Dotyczy to również zamówień składanych przez firmy.

Wysyłka w 24h - tusze, tonery i bębny do drukarek wysyłamy maksymalnie w ciągu 24 godzin od momentu przyjęcia zamówienia.
Informacje
Aktualne promocje
Twoje konto
Kontakt
Dodatkowo