Szukaj
DoktorTusz - www.DrTusz.pl
www.drtusz.pl Paczkomaty InPost Logowanie | Rejestracja 
Informacje
Opinie o DrTusz.pl - Tusze Tonery Drukarki

DrTusz.pl - dożywotnia gwarancja na zamienniki

DrTusz.pl - zawsze błyskawiczna przesyłka

Newsletter
Kupuj taniej!
Zapisz się do newslettera
i otrzymuj kody rabatowe!
Język
Polski
English
Kontakt

Paczkomaty InPost

Zamów tusz lub toner do Paczkomatu!

Paczkomaty InPost dają możliwość odbioru zamówienia w dogodnym dla Ciebie terminie oraz miejscu. Dostępność 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu sprawia, że jest najczęściej wybieraną formą wysyłania przesyłki. Parametry paczki nie mogą przekroczyć maksymalnych wymiarów tj. 41x38x64 cm, oraz maksymalnej wagi 25kg.Ograniczenia w naszym przypadku dotyczą drukarek oraz zamówień z większą ilością tonerów. W razie wątpliwości zachęcamy do kontaktu z BOK.

Przy składaniu zamówienia podaj wymagane dane, w szczególności numer telefonu oraz adres e-mail, które są niezbędne do odebrania paczki.

Informacje o przebytej drodze będziesz otrzymywać na bieżąco drogą mailową oraz w aplikacji InPost.

W ciągu dwóch dni zamówienie powinno być dostarczone do wyznaczonego przez Ciebie Paczkomatu InPost.

Pełną listę Paczkomatów znajdziesz tutaj:
https://inpost.pl/znajdz-paczkomat
Wysyłamy do paczkomatów

Odbiór paczki jest możliwy na kilka sposobów:

1. Aplikacja InPost Mobile - otrzymasz powiadomienie z aplikacji, jak tylko Twoja przesyłka dotrze do wyznaczonego Paczkomatu. Podejdź do urządzenia i w aplikacji wybierz opcję "Otwórz skrytkę". Możesz odebrać paczkę. Nie zapomnij zamknąć drzwiczek Paczkomatu! UWAGA! Odbierając paczkę powyższym sposobem aplikacja musi mieć dostęp do Twojej lokalizacji!

2. Za pomocą kodu odbioru - w chwili dostarczenia przesyłki do paczkomatu, na adres e-mail otrzymasz wiadomość zawierającą kod odbioru. Ten sam kod znajdziesz w aplikacji InPost Mobile. Podejdź do ekranu Paczkomatu i wpisz swój numer telefonu oraz wspomniany kod. Drzwiczki otworzą się - wyjmij paczkę, zamknij drzwiczki i potwierdź odbiór na ekranie.

3. Za pomocą kodu QR - na adres e-mail otrzymasz wiadomość zawierającą kod QR. Znajdziesz go również w aplikacji. Podejdź do ekranu Paczkomatu i zeskanuj kod. Drzwiczki otworzą się automatycznie - wyjmij paczkę, zamknij drzwiczki i potwierdź odbiór na ekranie. Paczka będzie czekać na Ciebie aż 48 godzin od momentu otrzymania powiadomienia. Jeśli wypadło Ci coś pilnego i wiesz, że nie wyrobisz się w wyznaczonym czasie, możesz przedłużyć czas o dodatkowe 24h. Możesz to zrobić za pomocą aplikacji InPost Mobile - usługa kosztuje 7,99 zł.Wszystkie przesyłki zamówione przez Ciebie do Paczkomatu możesz sprawdzić na stronie: https://inpost.pl/sledzenie-przesylek

kontynuuj zakupy
Informacje
Aktualne promocje
Twoje konto
Kontakt
Dodatkowo