Szukaj
DoktorTusz - www.DrTusz.pl
www.drtusz.pl Złota Gwarancja Logowanie | Rejestracja 
Informacje
Opinie o DrTusz.pl - Tusze Tonery Drukarki

DrTusz.pl - dożywotnia gwarancja na zamienniki

DrTusz.pl - zawsze błyskawiczna przesyłka

Newsletter
Kupuj taniej!
Zapisz się do newslettera
i otrzymuj kody rabatowe!
Język
Polski
English
Kontakt

Złota GwarancjaWszystkie produkty z naszej oferty dostarczamy za darmo. Zawsze!Satysfakcja użytkowników tuszów i tonerów desygnowanych logo DrTusza to dla nas priorytet. Z myślą o zapewnieniu maksymalnego komfortu zakupów wprowadziliśmy kilka innowacyjnych rozwiązań, wyróżniających nas w branży e-commerce.

48/24 - Jeśli w ciągu 48 godzin od momentu otrzymania zamówienia stwierdzisz, że twój tusz lub toner nie działa prawidłowo, wymienimy go na nowy na nasz koszt. Przesyłkę otrzymasz również w ciągu 24 godzin.

Pozytywna reklamacja - U nas nie ma kręcenia i nęcenia. Klient ma zawsze rację! W przypadku zastrzeżeń do jakości naszych produktów, możesz je zwrócić na koszt DrTusza.

Zakupy bez ryzyka, czyli "U nas kupujesz - nic nie ryzykujesz". W ciągu 14 dni od otrzymania tuszu lub tonera, masz prawo jego zwrotu bez podania przyczyny. Dotyczy to również firm.

Wysyłka w 24h
-
tonery i tusze produkowane przez firmę DrTusz wysyłamy maksymalnie w ciągu 24 godzin od momentu przyjęcia zamówienia, ale najczęściej w ciągu godziny.

kontynuuj zakupy
Informacje
Aktualne promocje
Twoje konto
Kontakt
Dodatkowo